KONST / Litografier / Färglitografier 17569010
nr 1756 9010
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografier, 2 st, Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 27/100 cm, yttermått inklusive ram: 30x22 cm
Utrop:
600 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 22:18:59)
Uppdatera
Visning
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 19:13:22
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson